Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie


Kategorie
Losowe ogłoszenie
Informacje
Ilość ogłoszeń: 2143
Ilość kategorii: 5
Ilość podkategorii: 21Ostatnio dodane ogłoszenia :


Kategoria: Biznes/Sprzedam

Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych

Nasza firma jest dostępna przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy.
Możemy zająć się danym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności zajmujemy się holowaniem pojazdów różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych preferencji naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie poszczególne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się wielu zleceń.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ jesteśmy w stanie dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Lidia Buda
e-mail: holowanie@i-poznan.pl
tel. 692797137
woj. wielkopolskie

Ogłoszenie dodane dnia: 08-11-2018
Aktywne do dnia: 08-11-2019
Odwiedzono: 18 razy

© biznes.warszawa.pl 2019 Statystyki, katalog stron www, dobre strony internetowe