Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie


Kategorie
Losowe ogłoszenie
Informacje
Ilość ogłoszeń: 2106
Ilość kategorii: 5
Ilość podkategorii: 21Ostatnio dodane ogłoszenia :


Kategoria: Biznes/Sprzedam

Oleje OSMO Warszawa

Oferujemy woski olejne OSMO do podłóg drewnianych, tarasów zewnętrznych, oleje do elewacji drewnianych, oleje przemysłowe oraz dodatki w niezwykle modnych cenach.

Podłogi drewniane zapewniają miłość i luksus w Państwa domu. Lecz są one narażone na duże obciążenia. Dlatego też podłogi drewniane wymagają szczególnej ochrony, która umożliwi na długo bawić się ich prawdziwym pięknem. Dzięki produktom OSMO, drewniane powierzchnie zachowują swój żywotny cel i elastyczność.

Drewno „oddycha“, w znakomity sposób wpływa na pogodę w wnętrzu, i również jest pewne na ścieranie, działanie wody i brudu. Naturalne powłoki OSMO nadają podłogom drewnianym długotrwałą ochronę i osiągną zachować ich własną charyzmę.

Oleje OSMO gwarantują zmęczenie i zabezpieczenie podłóg drewnianych , mebli kuchennych , blatów, mebli pokojowych, zabawek drewnianych itp. Zachęcamy do współpracy osoby indywidualne, firmy, wykonawców, stolarnie, obsługujemy inwestycje – dla Naszych Partnerów Handlowych oferujemy wsparcie techniczne, wzorniki, regały wystawowe, katalogi, broszury reklamowe również pozostałe.

Oleje firmy OSMO nie zawierają biocydów ani konserwantów. Po wyschnięciu jest on bezpieczny dla wszystkich, zwierząt oraz roślin oraz odpowiedni z niemiecką normą DIN 53160. Zachęcamy do zaznajomienia się z swoją szeroką ofertą.

Zapraszamy jeszcze na nasza stronę internetową: https://timbermarket.pl/kategoria/oleje-do-drewna/osmo/ - Oleje OSMO (Warszawa): oleje OSMO.
Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Jola Olejowa
e-mail: kamilaosmo@o2.pl
tel. 692086727
woj. mazowieckie

Ogłoszenie dodane dnia: 07-11-2018
Aktywne do dnia: 07-11-2019
Odwiedzono: 16 razy

© biznes.warszawa.pl 2019 Statystyki, katalog stron www, dobre strony internetowe